<kontakt>

napíšte nám

Ak sme vás zaujali, ak máte otázky alebo pripomienky.

<ako to funfuje>

najlepšia ponuka je od nás

Nijaké starosti so správou a chodom webstránky. Sme tu pre vaše pohodlie.

<čo robíme>

niektoré naše práce

Sme kreatívny, ak máte presnú predstavu prispôsobíme sa vašim požiadavkám.

<kto sme>

náš príbeh

Sme Slovenská firma ktorá vznikla vďaka Americkej firme Lightning Strike. Vízie a nápady nášho Americko - Slovenského partnerstva ponúkame aj vám.

<čo ponúkame>

Integrated Solutions Technologies

Ponúkame rekonštrukcie (redizajn) alebo vytvorenie nových, moderných webstránok.

 

/ / Ponúkame Vám

Stránky sú vytvárané v publikačnom systéme Wordpress.

Na požiadanie vytvoríme stránku aj v redakčnom systéme Joomla! alebo v HTML5. Štandardnou súčasťou sú e-mailové adresy s názvom vašej domény.

Základná štruktúra web stránky:

 • úvodná stránka
 • stránka o firme
 • stránka s popisom produktov alebo služieb
 • Cenník
 • Kontaktný formulár + geografická mapa a kontakty
 • galéria
 • ďalšie podstránky podľa vašich potrieb

Ďalšie práce na stránke:

Na stránku vám pridáme ikonky zdielania na sociálnych sieťach- Facebook, Google plus, Twitter... Zaregistrujeme váš web do služby Google Analytics pre sledovanie návštevnosti. Urobíme základnú SEO optimalizácia pre umiestnenie vo vyhľadávačoch. Do základného balíka patrí aj vloženie dodaných textov, obrázkov a videí na web stránku, grafická úprava umiestnenie web stránky na internet a spustenie jej prevádzky.

Ďalšie služby a administrácia:

Údržba web stránky – bezpečnostné aktualizácie, správu domény a web hostingovej služby, údržbu databázy web stránky, antispamová ochrana, SEO optimalizácia, pravidelné zálohovanie, technická podpora, aktualizácia obsahu stránky, vytvorenie jednorázovej kompletnej zálohy web stránky.

Viac o nás

/ / kto sme?

Sme Slovenská firma ktorá vznikla vďaka Americkej firme Lightning Strike Global.

Vízie a nápady nášho Americko - Slovenského partnerstva ponúkame aj vám. Pri výrobe webstránok používame najmodernejšie postupy a technológie. Sme odborníci na najobľubenejší redakčný systém Wordpress. Nemusíte zamestnávať webmastra, všetko urobíme my.

Prečo sme iní ako konkurencia?

Ponúkame vám dlhodobú spoluprácu. Naša starostlivosť nekončí vytvorením stránky. Vsetky potrebné práce počas chodu webstránky zabezpečíme my, aby ste sa mohli v pokoji venovať svojej práci.
Vytvorenie a správa webstránky vás vyjde lacnejšie ako by ste očakávali. Platba je rozložená do mesačných platieb, ktoré zahŕňajú aj platby za webový priestor a správu.

/ / najlepšie vlastnosti.

Sme vnímaví

Vieme vycítiť čo zákazník potrebuje a podľa toho aj poradíme. Počúvame vaše pripomienky a podnety.

Sme inovatívni

Sledujeme najnovšie trendy, používame najmodernejšie technológie. Ponúkame pútavý grafický dizajn.

Sme spoľahliví

Jedna z najdôležitejších vlastností. Postaráme sa o aby bola vaša stránka vždy aktuálna a bezpečná.

Sme profesionáli

Skúsenosti nás a našich spolupracovníkov sme budovali v mnohých projektoch a firmách. Nezaskočí nás ani nezvyčajná požiadavka.

Sme výhodní

Sami sa presvedčíte o výhodnosti nášho systému. Žiadne nepredvídané náklady, ani nárazové zaťaženie.

Sme unikátni

S novou webstránkou získate tiež vlastného webmastra ktorý sa postará o vaše požiadavky aj po dokončení stránky.

/ / naše portfólio.
/ / novinky

Penzión Európa ~ Osturňa, Slovensko ~ 15 júl 2016 ~ Veľké otvorenie

Pokojná atmosféra na ceste do Osturňe, Slovensko, sa určite miestami zmení na totálny obdiv neopakovatelnej krásy Vysokých Tatier. Okrem mieru, pokoja a krásy Slovenska, budete môcť sledovať celý rad voľne žijúcich zvierat, priateľských usadlíkov pri práci, pri zbere plodov a húb. Uvidíte tiež tvrdú prácu miestnych drevorubačov a lesných robotníkov, kopy dreva a odrezkov, ktoré zvážajú po svojich chodníkoch a cestách

Pri vstupe do obce Osturňa, Slovensko, sa transportujete "naspäť v čase" a narazíte na čistú architektonickú jedinečnosť kostola, dreveníc, chalúp, miestneho obchodu so zmiešaným tovarom, krčmy a veľmi láskavých dedinčanov. Čo sa týka kostola svätého Michala v Osturni, môj pradedo?? a ďalší Osturňania, ktorí sa vysťahovali za prácou do Spojených štátov, postavili z pamäti jeho čo najvernešiu kopiu - Kostol svätého Mikuláša v Bartone, Ohio, pričom aj toto mesto sa úžasne podobá na Osturňu.

Bola by to odo mna nedbalosť, keby som neposkytol aspoň stručný prehľad o obci Osturňa. Je však veľa webových stránok, a kníh, ktoré poskytujú detailnejší prehľad o Osturňi a okolitom regióne. Hlavný účel môjho rozprávania, je zdeliť moju skúsenosť s novým a jedinečným Penziónom Európa, ktorý sa nachádza práve v Osturni. Po príchode na slávnostné otvorenie Penziónu Európa v Osturni mám jednoznačný dojem, že v ktoromkoľvek z 365 dní v roku, budete uvítání priamo majiteľom a expertom na Osturňu a slovenský kraj (vrátane južného Poľska, ktoré je len pár minút vzdialené), Thomom Koltonom, ktorý sa spolu s jeho profesionálnymi a veľmi spoľahlivými pracovníkmi od recepcie po salónik,o vás kráľovsky postará.

Či prší, sneží alebo svieti slnko, pán Kolton disponuje bohatými znalosťami týkajúcimi sa všetkých turistických atrakcií v ktorejkoľvek oblasti. Od jazdy na koni a kočom, jazdy na bicykli, turistiky, je možnosť využiť skoro čokoľvek čo sa dá predstaviť, alebo jednoducho relaxovať v útulnom Penzióne Európa.

Nielen ako to bolo počas grandiózneho otvorenia penzionu , hosťom bude vždy ponúkaná prvotriedna strava , vrátane kaviáru, krevety alebo lososa na spôsob hors d'oeuvors, miestne a medzinárodné syry a chleby, tradičná kuchyňa a všeličo naviac. 5-hviezdičkové raňajky ( v cene), obedy a večere sú tiež k dispozícii. Som si istý, že podľa kritérií "Zagatu" by všetko bolo ~simply the best~!

Na svojich cestách po celom svete, mám skúsenosť so 4 alebo 5-hviezdičkovým obytovaním, a čo sa týka Penziónu Európa, môžem zaručiť 5-hviezdičkový zážitok ktorýkoľvek deň v roku. V noci, počas veľkého otvorenia Penziónu Európa, program tvorila Ostruňanská ľudová hudba, vedená vynikajúcim Jánom Timkom (ktorého profesionálne fotografie tiež zdobia Penzión Europa). Všetci boli odeti do dobových krojov zo 16. storočia. Všetky snímky boli zhotovené Vratislavom Lehotským, CIO spoločnosti Lightning Strike Global pre sektor IST. Celý večer a víkend v penzióne možem nazvať absolútnym úspechom. Spev a tanec pokračoval 4 hodiny. Samozrejme, že fantastické jedlo, high-endové alkoholické nápoje a drinky, pivo, káva, espresso, cappaccinos, sóda a minerálne vody pomohly udržať plnú účasť cez deň aj noc, vrátane 4 hodín výnimočnej ľudovej zábavy.

So starostkou Osturne, ďalšími Ostruňanmi a, hosťami z celého Slovenska, južného Poľska a Spojených štátov, ktorí sa všetci zúčastnili, sa dobrá povesť Penziónu Europa a úspech jeho veľkého otvorenia rýchlo bude šíriť po celom svete. Preto neváhajte a rezervujte si pobyt čo najskôr.

Váš sprievodca na cestách,

Eric

/ / To najlepšie čo vám môžme ponúknuť.

Web Design

Moderný, pútavý a inovatívny dizajn stránky, presne podľa vašich predstáv.

aura
 • Interaktívny dizajn, s použitím HTML5 a jQuery
 • Stránky fungujúce aj na mobilných zariadeniach

Správa a administrácia

Vaša stránka pobeží na rýchlych linkách, na serveroch Websupportu, všetky data budú bezpečne zálohované, webstránka bude vždy bežať s najnovšími aktualizáciami. Vždy budete mať k dispozícii administrátora, ktorý vám pomôže s vašimi požidavkami.

aura
 • Vždy aktuálna a bezpečná a zálohovaná webstránka
 • Stránka beží na najrýchlejších linkách a najbezpečnejších serveroch
 • K dispozícii administrátor pre vaše potreby

Ceny

Ceny určujeme individuálne podľa rozsiahlosti webstránky. Orientačna cena za webstránku s 6 podstránkami (úvodná stránka, stránka o firme, stránka s popisom produktov alebo služieb, Cenník, Kontaktný formulár + geografická mapa a kontakty, galéria) je 45 € s DPH za mesiac, v priebehu jedného roka. V cene je zarátaná administrácia, vývoj stránky, nákup fotografií, prenájom webového priestoru, emaily, užívateľská podpora atď. Webstránka bude uvedená do prevádzky podľa dohody, doba závisí aj od toho, ako rýchlo nám dodáte materály. spravidla pobeží stránka v priebehu 2-3 mesiacov.
Po uplynutí jedného roka cena za správu klesne na 15 € s DPH mesačne. V tejto cene je zahrnutá správa, prenájom webového priestoru, aktualizácie, pravidelné zálohy a užívateľská podpora v objeme 1 hodina / mesiac.
V cene nie je zahrnutý poplatok pre registrátora domény, ktory požaduje registrátor domén. Toto po dohode tiež vybavíme za vás.

aura
 • Prvý rok je cena od 45 € s DPH mesačne (podľa rozsahu prác)
 • Dalšie roky je cena od 15 € s DPH mesačne (podľa rozsahu prác)
 • Všetky ceny sú individuálne, po dohode k obojstrannej spokojnosti.